Neden Biz?

SİPARİŞTEN TESLİMATA KADAR %100 GÜVEN

Varol Tekstil, otel misafirlerinizin işletmenizden memnun kalması adına tüm tekstil sürecini profesyonelce yönetir ve bunu yerli üretim ürünleri ile güvenle sağlar.

İşletmemiz

Üretim Nerede Yapılıyor

İşletmemiz 10.000m2 kapalı alanda ev tekstili ve otel tekstili ürünleri imalatını Pamukkale yolu üzerindeki fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Ne zamandan beri faaliyette?

Varol Tekstil 1969 yılında, Fazlı Varol ve Mehmet Varol’in ilk adımı atması ile kuruldu ve bugün Varol Tekstil 47 yıldır ilk günden beri dürüstlüğe olan inancı doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

İhracat yapıyor mu?

İşletmemiz başta Avrupa olmak üzere, Kuzey ve Güney Amerika, Asya, Afrika ve Uzakdoğu’ya ihracat yapmaya devam etmektedir. Firmamız yerli üretimi ve kalitesi ile ülkemizi gururla temsil etmektedir.

ÖDEME ÇEŞİTLİLİĞİ

Nakit Ödeme

Varol Tekstil, müşterilerine çok çeşitli ödeme imkanı tanımaktadır. Varol Tekstil’de toptan alışverişlerinizde nakit ödemelerde ekstra iskonto alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Varol Tekstil bünyesinde Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Vakıf Bank, Türkiye İş Bankası ve diğer bir çok bankanın kredi kartlarına tek çekim veyahut 9 taksite kadar ödeme imkanı sağlamaktadır.

Mail Order

Dünya’nın neresinde olursanız olun, mail-order formunun doldurulması ve gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ile rahatça ödeme yapabilirsiniz.

Aradığınızı hala bulamadınız mı?