Ekibimiz

Yaşar VAROL
Yönetici
Yaşar VAROL

2000 yılında Varol Tekstil’de kariyerine başlayan Yaşar Varol, İngilizce ve Rusçayı akıcı bir şekilde konuşmakta olup şu anda İhracat Bölümünde “Yönetici” olarak görevine devam etmektedir. Kendisi Otel, yurt ve hastane tekstil ürünlerinde uzmanlaşmıştır.

Ümit AKSUNGUR
Pazarlama Müdürü
Ümit AKSUNGUR

2001 yılında Varol Tekstil’de kariyerine başlayan Ümit Aksungur şu anda Satış Pazarlama departmanında görevini başarıyla sürdürmektedir. Uzmanlık alanı otel tekstili ve ev tekstilidir.

 

 

 

HALİL GÜRSES
PAZARLAMA/İHRACAT
HALİL GÜRSES

2003 yılında Varol Tekstil’de kariyerine başlayan Halil Gürses bugün Varol Tekstil’de İhracat Bölümünde Pazarlama görevlisi olarak çalışmaktadır. Kendisi otel tekstili ve gereçleri alanında uzman olarak çalışmaktadır. Ayrıca Halil Gürses İngilizce ve Rusçayı akıcı bir dilde konuşmakta Orta derecede ise Almanca bilmektedir.

GÜLSÜM ULUSOY
PAZARLAMA/İHRACAT
GÜLSÜM ULUSOY

İş hayatına 1995 yılında Konya’da İthalat-İhracat ve Satış olarak başlamış olan Gülsüm Ulusoy ardından Denizli’ye yerleşerek 2010 Yılında Varol Tekstil’de kariyerine başladı. Gülsüm Hanım Varol Tekstil’de İhracat Bölümünde Pazarlama görevlisi olarak çalışmaktadır. Kendisi İngilizce ve Almancayı akıcı bir şekilde konuşmakta ve yazmaktadır.

MUHAMMET CESUR
PAZARLAMA
MUHAMMET CESUR

2005 yılında Varol Tekstil’de kariyerine başlayan Muhammet CESUR görevini başarıyla sürdürmektedir. Muhammet Cesur şu anda Satış Pazarlama departmanında çalışmaktadır.

 

 

 

 

GOKHAN YAŞAR
PAZARLAMA
GOKHAN YAŞAR

2006 yılında İzmir liman işletmelerinde faaliyet gösteren ithalat ihracat firmasında iş hayatına başlayan Gökhan YAŞA, daha sonra İstanbul’da Tekstil Yardımcı Kimyasalları sektöründe satış pazarlama biriminde, İzmir’de Tekstil Yardımcı Kimyasalları sektöründe satış pazarlama biriminde, İzmir’de Doğal Taş ticareti yapan bir firmada ihracat departmanında görev almıştır. 2015 yılının ilk aylarından itibaren VAROL TEKSTİL ‘de iş hayatına devam etmektedir.